W co ubrać dziecko na Chrzest?

W co ubrać dziecko na Chrzest?

Jeśli zastanawiasz się nad tym w co powinno być ubrane dziecko na Chrzest Święty, nie zależne od wieku, to ten post będzie dla Ciebie :)

Wybierając ubranko na Chrzest Święty, ważne jest abyśmy przede wszystkim zastanowili się, w czym naszemu dziecku będzie najwygodniej.

Pamiętajmy również, podczas wybierania ubranka na Chrzest abyśmy zwrócili uwagę na miesiąc w którym odbędzie się uroczystość.

Odradzalibyśmy wybory, tiule, hafty czy koronki.

Rodzice coraz częściej wybierają ubranka, które są wygodne, przewiewne oraz wykonane z wysokiej jakości materiału, jak np:

Len, bawełna 100%, bawełna organiczna, bawełna premium, czy muślin. 

Przy wyborze ubrana można również zwrócić uwagę na to, czy wykorzystamy je jeszcze na inną okazję, lub czy może posłużą na co dzień i nie będą ubrankiem jednorazowym. 

Ubranka na Chrzest powinny być w białych, kremowych bądź pastelowych ciepłych kolorach.

Pamiętajmy, że w kościołach potrafi być zimniej niż na zewnątrz. Dlatego do każdego ubranka warto również dołączyć sweterek bądź kocyk, który przykryje Twoje maleństwo i ochroni go przed zimnem.

Na naszej stronie w zakładce ''CHRZEST" Znajdziecie nasze propozycje ubranek zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca w każdym wieku :)

 

 

Powrót do blogu